Tipy na firmy v oblasti stavebnictví a interiérů

Ploty z pletiva

Ploty přímo od českého výrobce za dobré ceny. Ploty z pletiva na míru, firma Moravskoslezské drátovny má potřebné technické zázemí a bohaté zkušenosti s realizací plotů. Na základě Vámi zaslaných podkladů vypracují cenovou kalkulaci na montáž plotu ZDARMA. Firma Moravskoslezské drátovny a.s. je největší výrobce pletiva v ČR. Chtějte kvalitní český výrobek od specialisty na ploty a pletiva. Více informací na www.msdo.cz

Kuchyně v Ostravě

Interiérové studio Chejna Vám dodá kvalitní kuchyně na míru s důrazem na design a praktičnost. Realizujeme kuchyně v Ostravě , Opavě, Havířově, Karviné, Frýdku-Místku aj, působíme po celém Moravskoslezském kraji, ale zakázky jsme realizovali i v Praze či Brně.... Stolařství Chejna je osvědčené stolařství s historií od roku 2007 a realizuje jen kvalitní produkty do interiéru.

Plastová okna

Firma LM OKNA dodává a montuje kvalitní plastová, dřevěná, hliníková i posuvná okna od prověřených dodavatelů. Osobní přístup a úpravy na míru samozřejmostí. Nyní akce! Plastová okna GL System za bezkonkurenční cenu! Nechte si nezávazně zpracovat nabídku na plastová, dřevěná či hliníková okna a budete mile překvapeni, více informací zde - plastová okna Ostrava.

Stěhování

Stěhováci pod značkou Nejlevnější stěhování Vám dodají kvalitní stěhovací služby za ty nejlepší peníze - nejlevnější stěhování v Ostravě, stěhování v Havířově, Orlové, Karviné, nejlevnější stěhování v Českém Těšíně a v dalších městech na Moravě. Svou práci odvedou s úsměvem a bez nervů a stresu. Kontaktujte Nejlevnější stěhování a předsvědčte se sami na vlastní kůži o skvělých cenách i celkovém přístupu k zákazníkům.