Financování

Pomůžeme Vám s financováním domu

Ve spolupráci s paní Dudovou - hypotečním specialistou v oblasti finančního poradenství, pro Vás zajistíme jakýkoliv typ úvěru či půjčky, která Vám může vyřešit financování stavby Vašeho domu - dřevostavby. Financováním bydlení se p. Dudová zabývá od r. 2010, kdy začala pracovat v oblasti finančního poradenství a specializovat se na tuto oblast. Spolupracuje s bankami, stavebními spořitelnami a dalšími finančními institucemi napříč celým trhem.

Díky této široké spolupráci, analýze požadavků, potřeb a finančních možností jednotlivých klientů, jsou řešení financování výstavby nového bydlení přizpůsobena každému klientovi po osobní konzultaci individuálně a dle jeho potřeb. Díky dlouholeté praxi v tomto oboru dosahuje u sjednaných úvěrů na jedny z nejvýhodnějších úrokových podmínek na trhu a zároveň jsou tyto úvěry spojené s minimem poplatků při jejich vyřízení či dalších skrytých nákladů spojených s jejich čerpáním i splácením.

Úvěr na výstavbu dřevostavby začíná výběrem financování, vyřešením všech případných záludností, podpisem smluv a nekončí dočerpáním úvěru. Další úloha spočívá v jeho co nejefektivnějším nastavení, schválení, hladkém a rychlém čerpání a pomoci s vyjednáváním podmínek v průběhu jeho splácení. Úvěr na financování bydlení je vysoký a dlouhodobý závazek, který pomáhá řešit situaci spojenou s bydlením. Je třeba, aby byl efektivní a nezatěžoval vysokými pořizovacími či provozními náklady.