Projekty

Vyberte si z tisíce hotových řešení od společnosti G SERVIS CZ!

Spolupracujeme s dodavatelem projektů pro rodinné domy, firmou G SERVIS CZ, s.r.o. Tato společnost je zdejším nejvýznamnějším dodavatelem projektů rodinných domů. Zhruba každý desátý nově stavěný rodinný dům je realizován podle projektové dokumentace dodané společností G SERVIS CZ!

Od svého založení v roce 1995 společnost G SERVIS CZ dodala individuálním stavebníkům i stavebním společnostem takřka 22 tisíc souborů projektů rodinných domů různých velikostí a kategorií. Nabízí komplexní služby v oblasti projektování rodinných domů typových i individuálních, zpracování související dokumentace a dalších činností spojených s výstavbou. Prostřednictvím stále se rozrůstající sítě partnerských firem dokáže zákazníkům účinně pomoci i s realizací vybraného domu.

Společnost G SERVIS každoročně přichází s desítkami nových originálních projektů různých velikostí a kategorií, jejichž celkový počet již aktuálně přesáhl tisícovku! Nabídka projektů zahrnuje jak levnější řešení rodinných domů, tak nadstandardní rodinná sídla, aby rozsah uspokojil nároky všech potenciálních stavebníků.

Vypracování projektu k vyřízení stavebního povolení je v ceně dřevostavby. Nabízíme i služby spojené s vyřízením všech potřebných formalit potřebných k získání stavebního povolení. Tato služba je za poplatek.

Kompletní seznam projektů najdete zde:

www.gservis.cz