Standartní vybavení domů

Interiér

Vybavení interiérů, které jsou v základní ceně domů.

Vnitřní podlahy

v domech jsou standardně prováděny lité anhydritové podlahy tloušťky 35 - 40 mm. Tyto podlahy se vyznačují tím, že jsou téměř samonivelační, což znamená, že jsou po zaschnutí perfektně rovné. Pod litou podlahou je položena tepelná izolace z podlahového polystyrenu EPS 80 mm ve dvou vrstvách 40+40 mm.

Vnitřní příčky

jsou sádrokartonové značky Knauf. Síla příček je 12,5 cm. Pro zvýšení akusticko-izolačních vlastností je do příček aplikována vata značky TI 140 Decibel značky Knauf.

Podhled

se zvýšenou požární odolností značky Knauf. Zavěšení na vazníkové konstrukci střechy. Je použit protipožární sádrokarton třídy GKF. Podhled je vybaven parotěsnou zábranou a zateplen tepelnou izolací tloušťky 20cm.

Podlahové krytiny

jsou buďto: keramická dlažba nebo plovoucí podlaha. Standardně jsou zadlážděny: zádveří, technická místnost, koupelna, WC a kuchyně. V ostatních místnostech jsou položeny plovoucí podlahy  – bohatý výběr z našeho vzorníku. Dlažby lze vybrat z nabídky firmy Siko koupelny v ceně do 350Kč/m2. Pokud je vybrán materiál dražší je vypočítán rozdíl ceny. Siko koupelny nabízí velmi široký výběr obkladů a dlažeb různých druhů pro uspokojení vkusu všech klientů.

Obklady

nabízíme rovněž z katalogu firmy Siko koupelny. Standardní cena je 350kč/m2 u obkladů. Pokud si zákazník vybere materiály dražší, doplácí si pouze rozdíl v ceně materiálu. Cena neobsahuje ozdobné prvky (listely, bombáta, bordury atd.) tyto se dají nacenit až podle přesného návrhu koupelny. Naši klienti mají u firmy Siko jeden visualisační návrh koupelny zdarma. Výška obkladů - koupelna standardně 205 - 210cm, WC cca 130cm.

Elektrické topení

je standardně instalováno topení podlahové (topné kabely) v obývacím pokoji, kuchyni a koupelně. Ostatní místnosti domu jsou osazeny topnými nástěnnými konvektory.

Interiérové dveře

jsou standardně montovány dveře laminované hladké plné do obložkové zárubně. Barva bílá . V ceně do 3000,-Kč/ks. Téměř ve všech našich domech bývají často použity posuvné stavební dveřní pouzdra JAP, které jsou za příplatek.

Sanitární vybavení

Elektro

standartně 20ks vypínačů a 30ks zásuvek, rozmístěných dle přání zákazníka. Typ ABB Tango. Barva bílá.

Součástí standartního vybavení je i hromosvod. STA rozvody-pouze příprava ( husí krky).

Výmalba

standardně barva bílá dispersní.

Základová deska není standardní součástí stavby na klíč a to z několika důvodů:

Základovou desku nelze paušálně nacenit bez znalosti konkrétního pozemku, na kterém má stát vybraný dům.
Některé parcely jsou téměř rovné, některé svažité a náklady na vybudování desky jsou tak u stejného typu domu vždy rozdílné. Považujeme tedy za neseriózní bez znalosti pozemku mluvit o ceně základové desky, protože toto číslo nebude nikdy přesné, ale jen pouhý odhad.

 

EXTERIÉR

Prvky exteriéru, které jsou v základní ceně domů.

Střešní krytina

je betonová značky BETONPRES s možností výběru barev na stránkách www.betonpres.cz.  Samozřejmě je možné dodat i jinou střešní krytinu, v tomto případě bude vyčíslen pouze rozdíl v ceně materiálu.

Fasádní zateplovací systém

zateplení je standardně provedeno fasádním polystyrenem tloušťky 100mm, na něm je naneseno fasádní lepidlo s armovací tkaninou. Konečná úprava fasády je provedena silikonovou probarvenou omítkou značky Baumit střední zrnitosti. Barva dle libovolného výběru z barevnice firmy Baumit. Silikonová omítka je omyvatelná.

Okna

standardně dodávaná okna do našich domů jsou plastová okna značky Pramos profil Horizont Penta plus sedmikomorový. Tyto profily se vyznačují výbornou tuhostí a stabilitou. Okna jsou standardně vybavena dvojsklem U1,1. Je samozřejmě možné do oken vsadit trojskla U0,7 plněná argonem pro dosažení lepších tepelně-izolačních vlastností. Standardně jsou dodávána okna v bílé barvě. Je možno objednat okna s venkovním nebo oboustranným dekorem imitace dřeva. Venkovní parapety jsou standardně z eloxovaného hliníku a to buďto v barvě bílé nebo bronzové.

Klempířské prvky

jsou standardně provedeny z pozinkovaného plechu. Je možné použít klempířské prvky v různých barvách škály RAL nebo prvky měděné. U těchto materiálů bude dopočítán rozdíl ceny materiálu

Komín

Není v ceně domu. Je za příplatek 35.000,-Kč